Teksti Origjinal

I

bylyzyk ne dorebylyzyk ne dore
2x
e morra drapnin e shkova me korr

II

korrem sa korrem ulum me pushu
2x
paja more djal
se kam dicka met tregu

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021