Teksti Origjinal

I

2x
ka shume kohe qe pres
dua te shikjoj
ka shume kohe qe pres
dua te te perqafoj

refreni 2x

eja eja ti e dashur
eja sa ma pare
ne te dy ta lidhim jeten
se la pa te marre

II

2x
mi ke syte e zi
vetullat gajtan
se per ty moj goce
zemra po me qan

refreni 2x

eja eja ti e dashur
eja sa ma pare
ne te dy ta lidhim jeten
se la pa te marre

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019