Teksti Origjinal

UniX:
Sit qona en mesngjes kqyri ka me shku
a me dal naj ka a tekste me shkru
1 hit e shkruje boj 1 bit
e boj stilin tam qdo dit kaj hit
e menoj tekstin e e boj bitin
masnej qishtu e ngon edhe hitin
qa po thu ti mu sem intereson
po 1 sen osht i vertet qyshtu si une se bon
sjom tu kopju po e boj qe em pelqen
se qyky hit-bit mu ma then
qyky hit e qyky bit
jan personazh per mu qdo dit
pi flas realitetin pi kallzoj veten
do e mshefin ata qe e dojn po une pi thom tverteten
bitin e kom en vesh tekstin e kom en goj
se qyshtu edhe me zemer knoj...
ehh

ref:2x
Qyshtu qyshtu ngoje bitin
e mso-mso qysh e boj hitin
qyshtu qyshtu mso qysh knohet
mso se ma mir sbohet..

UniX:
Une e boj ndryshe ti e bon naj qysh qeter
une veshna gjon e ti pantolla e seter
per tekste jom llafazan a kshtu jo
se kur osht fjala per hit une thom po
sndaloj meniher veproj
e boj qysh du se pi qerve se msoj
bitin e pranoj me hit bombardoj
sdu met ngu tu qat veproj
a knoj mir a knoj keq osh problemi jem
une e boj per veti ti rehat lem
e boj per veti se boj per ty
e boj se em cillet qdo dit hiti neper kry
boj se em peqlen boj se e du
kit lloj tmuzikes kurr sdu mi refuzu
qdo dit kaj hit qdo dit kaj bit
e qyshtu qdo dit-qdo dit
yeah

ref:3x
Qyshtu qyshtu ngoje bitin
e mso-mso qysh e boj hitin
qyshtu qyshtu mso qysh knohet
mso se ma mir sbohet..

1 bit 1 hit aha
1 bti 1 hit aha aha

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020