Teksti Origjinal

-Kur shihmi n'market e veti zakonisht kan sa ora pe sheh,atij nuk i rrihet vet e thot gjith prej 1-ve deri 3.Un n'dyqan per to rri sikur qyqan,e ajo mu jo hala nuk um njeh.
Veq 1 her ndor me shti mas miri me to kisha kalu,po hala su bo puna me e nal e ajo mu njoftu me mu.Kur e shoh un n'anderr shum trip i keq ooo qona tu kesh e bi idhnushem se nuk jom me to.
-Kishe me demek si kojshike e pershendeti ajo 1 her mfol e une kallna n'veti.
Kush te sheh meniher per to um veet,e un marova tu u rreh me njerz e ajo kto nuk e diin,jojo nuk e diin

-REFRENI-2X
hej hej shum je kam kall baby,hej ti du met pas ngat my lady
hej ti shum pom pelqen baby,afrohu ti veq pak po du met pas ngat my lady

-Kaniher thom mos pe shoh e ton diten rri n'ballkon,amo ton kohen e qoj dom se jo nuk e shoh kerkun
Ajo mson e lexon e per ksi sene s'menon gjith um sheh gjith e shoh ajo m'njeh un e njoh.
Sa her e shoh rruges dostav ja boj osht e jemja hala skom kurgjo me to veq qashtu pom rreh zemra.
Ishalla sosht anderr e keqe po ka me mu realizu,kom mu bo plas me musteqe po prap per to kom me menu.
Per mu ajo osht femna ma e bukur qe najher mu kon nime
Un di biografi per to e ajo m'njeh veq si reper.
Kejt i thojn je menemadhe se asnjoni smujn me nxon
Po kerkujt si ki thon,tash qe pe din qe mu ni mundsi ki me ma dhon.

REFRENI-
hej hej shum je kam kall baby,hej ti du met pas ngat my lady
hej ti shum pom pelqen baby,afrohu ti veq pak po du met pas ngat ma lady...

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020