Teksti Origjinal

Ref. x1

Hajde ktu tkallxoj kush o i pari
Kush o mret e kush o veteran
Mos gabo me pru femnen knej pari
Ashiqare sonte osht ka ma han

Hala qetu me havera
Hala kerkush pa me prek
Hala femnat po vin vet hiq pa i njek
Hala spreki pun me dur
Hala gjepat i kom plot
Po hala jeta han mut
E perzihet sikur bosht
Hala njer i thjesht
Po Po me folin njerzt e huj
e paguna thjesht se dove texte po ju shkruj
Veq rri tu kesh se dove flaken po jau shuj
E ti rri tu ma tesh kerkuj kafen spo ja bluj
Vetem po rrin mrena Vetem din me shajt
Une si pema me rrema venin tu e majt
Se boj sene klasike e pak hinte per ne Club
Ton diten ne Prishtin ton naten shkoj ne Shkup
Ojj ti qikk cyanide osht i trent
Gjepat plot me pare ti se hargjon as ni cent
Gjepat plot me pare ti se hargjon as 1 cent .x2
Osht i trentt Osht i trentt

Ref. x2

Hajde ktu tkallxoj kush o i pari
Kush o mret e kush o veteran
Mos gabo me pru femnen knej pari
Ashiqare sonte osht ka ma han

Ej Ej Ej karin ma thej
Kom arrit qa kom dasht e kom dal pertej
Ti veq qe menon une e shprej
Ti veq qe denon une e vrej
Jom lodh te tabela me nejt me ni kom
Nmaje te dera migjes kom nejt me ni kom
Lshoni rrug e lshut tash rrug qijuni teton
Skom arsye tash e mas mu sha me kerkon
Vetem tu bo muzik karin e then
Skom nevoj hiq per clip
As pidh ne refren
Ngoni Jetmirin e mushuni men
Mu bo si Jetmiri hin prit ne ren
Se juve ju hupin binat mi bo hitet ski talet e sexy sheet-e
Kalojn mujt e kalojn vitet
I njejti sen prej juve pritet

ref x3

Hajde rrim se po me rrihet
Mos ta nin per kerkon
Ashiqare po shihet
Kush je ti e un kush jom

Ref .x4

Hajde ktu tkallxoj kush o i pari
Kush o mret e kush o veteran
Mos gabo me pru femnen knej pari
Ashiqare sonte osht ka ma han

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020