Teksti Origjinal

Aman e kam dasht
Nje zambak te bardh
O me mashtroj moj nan
Me mori né qaf (2x)

Ref:
Pa shiko si rrjedhin kto lot e mija,
Ne mes nesh ka lindur dashurija (2X)

Aman mos ma mbaj
Koken me nje an,
O me gjith zemer moj
Aman te kam dasht !!!!!!(2X)

Ref:
Pa shiko si rrjedhin kto lot e mija,
Ne mes nesh ka lindur dashurija (2X)

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020