Teksti Origjinal

MOsss u qyrravv ooo quran
mm


SE TKA BAB MAT MIRIN DJAL
mSOOOO MSOOO..
Se e sin too
ghuhu,,

Ref:
Psee? o bab $:
5 e km mar

Mos u bo mearak o djal see nese smoson ed din ti o bythmadh
kishim dy por hyrin nesh aleat shum vite nje jet

e shdruke krejt dashurin
e shkatrrove krejT

rEF:
Psee? o bab $:
5 e km mar


REF:
Psee? o bab $:
5 e km mar

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020