Teksti Origjinal

ooo te gilavava oo ervin gonxhi oo te gilavava oo e ervin gonxhi o gjigand tirone lele bashavella o gjigand tirone te bashavella

mani sybardhi bashavella mani lo sybardhi oo te bashavella o saksofoni none te pa shovella o saksofoni none te bashavella

mani lo mani oo te gilavela mani lo mani lale o te gilavela

mani:
erdha mandi erdha o me adsybardhin ervin gonxhin karshi florianit.
ajde mandi ajde knoje pak nishtulen ajde mandi ajde knoje pak nishtullen

mandi:
te gilavava oooo enishtullake oo te gilavavaoo enishtullake
elovbin la ci nano o adsybardhi kajo fani none of gilavella
oo flor mumajesi o nik serioz o flor mumajesi o lele i con zone
alban rexhen nane gilavava oo o alban rexhen lele gilavava

o saro ujko none kaj te tovo o saro ujko kaj tetovo

mani:
ja pra njerez te mrekullueshem te gjithe boten keshtu behet muzika te kesh pran te madhin ad sybardhin dhe gjigandin e shqiperis ervin hoxha gjithaashtu te kesh jeten e studios te flor mumajesit

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019