Teksti Origjinal

Nuk me shkon o shpirt
nuk pe don
sa her ta fala ti prap gabon 2 her

Fjalt e mia nuk krykan pun
me ndjenja tmia ti prap po lun 2 her

Nuk me shkon o shpirt
veq me lot
e krejt koha na shkoj kot 2 her

Me ke prek ne damar
e me kurr skam per ta fal 2 her

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021