Teksti Origjinal

Luum:
po vi me qët sen
me ta dridh keit kët ven
kasap edhe Luum
maje n`men emrin teem

Kasap:
me juve jon katilat
edhe keit emshiri
qoni durt nalt
kur po knon ma i shtiri

Luum:
kallet atmosfera
po vi si herav tjera
un jom bosi i keit bosav
ju jeni veq amatera

kasap:
përpara ta shti flakën
e përmas ty tdel timi
kush ma ka inati
ju rritët tatimii

ref:

e kom feeest
qdo dit e kom feest
kasaap e bon senin
qeshtu e dridhum wenin
katilaat records nuk e lshoin renin eiii
nuk e lshoin renin eiii
nuk e lshojn renin yeaa
Lumkki `Kasapp yeeaaa

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020