Teksti Origjinal

............................................................
Eyy kesh club tu nejt mbram
Vet me veti thash qu pak kce
Nashta dikujt knej ja lo naj shej
E shkojm nhotel bashk me to pak flejm
Shtrat .... king
Smuni me pa

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021