Teksti Origjinal

Me jetu per sendet qe si di ti do me fol me mu se aa shoqni me mu nuk di e si sistemi im edi se veten tende ti te jesh per mu mafi por jo me mua mos gabo se shum te dua vjen fjala qe te mua je pushtuar je mallkuar vjen fjala qe te mua ke ti ke ngren dhe ke mesuar me bo respekt e mpreft si maja e thikes time qe te shkulet e ke nejt ke nejt per veten tende se sta mbajti me u zgju nga gjumi ti mke zgju.

ref: Ti mke bo haram ti mke lan sagllam prandaj jam bajram prandaj jam shejtan,

Me mua nuk ka 1 dhe 2 plumba ka dhe bes e vetes sime i ze beee i ze bes per kta qe kam per kta qe lam gjaku derdhet lum per me ken un ktu ku jam un ktu ku jam mu bo si vetja si e verteta nga syt e mi jetojn genjeshtra nga syt e mi jetojn kujtesa mu bo si vetja si e verteta nga syt e mi jetojn genjeshtra

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020