Teksti Origjinal

Ok yeah yeah..


Po dal edhe sonte sikur abej
po nij tu thon b-g ma thej
me flowin e vet me stil hiq mos vet
zoni i tij e kall ni milet
nejse pi kthena veres atmosferen du me nxe
hajde pina naj sen qi na bon pak mu deh
qajo qi ta bon me sy shoki o tu kcy per ty
e ti qa je tu prit ajo po don me thy
e per kejt ata qe sonte sdojn me flejt
kush don let shkon kush don mun me nejt
me kalu ni nat vere si kurr se harroni
qe tshkoni ka tshkoni qet nat e kujtoni
perjetoni knaqsin bashke me b'g-in
e kallim gilanin e kejt shqiptarin
o sa mir mu kon shqiptar edhe me kon double-g
edhe me kon OTR hajde gzuar vllazni
Brrraa..

Ref.
pe bi hitin e ri vera 2009
pe kalli venin tem pi kalli tona ont
pe shoh kejt jon tu pi hiq kurkush mos tpushojn
let kallet kej ky ven kejt kejt kejt quno nkom

njona pom kshyrka tash un pe vrej
i afrona kadal me to po kcej
tash ja boj ftesen ajo se refuzon
ku me refuzu po ka qef me CHAMPION
me bo diqka qa kurr ska bo
qa ti thom un ajo me thon po
un e di sonte ki koh per ty sonte kejt i lo
qe ku o qelsi shko te mercedesi
aty tpret thesi ty mos trrok stresi
zemer a je me shok?.
po zemer un me shok jom!
a bon mi mar shoqet?.
po normal qi bon!
se i kem venet lekt edhe renet
sa SHUM emri po permenet
ku jom une veni shemet
a pe she qysh bohen senet


part of reeff/
e tash..pe bi hitin e ri vera 2009
pe kalli venin tem tash pi kalli tona ont
pe shoh kejt jon tu pi hiq kurkush mos tpushon
let kallet kej ky ven kejt kejt kejt quno nkom

Ref.4
Pe bi hitin e ri vera 2009
pe kalli venin tem pi kalli tona ont
pe shoh kejt jon tu pi hiq kurkush mos tpushojn
let kallet kej ky ven kejt kejt kejt quno nkom

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019