Teksti Origjinal

Sa her qe te kam than
s'jam per tyy e du met lan
dije qe te kam genjyy
c'do gje mbrapsht me shkon pa tyy(pa tyy)

Reff 2x
1 zakon shum te keqq gjithmon e kam
flas gjithqka e ne fund behem pishman
1 zakon shum i keeqq mu me ka mbett
themm s´te duu po nuk osht e vertet .

T´utemm mos mbaj inat
se s`te kam veq per ni natt
ne ket bot nuk ka njerii
qe me njeh me mir se tii(se tii)

Reff 4x
1 zakon shum te keq gjithmon e kam
flas gjithqka e ne fund behem pishman
1 zakon shum i keeq mu me ka mbet
themm s´te duu po nuk osht e vertet .

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020