Teksti Origjinal

edhe sod sikur dje po behes se fare sme njeh eh e kthne koken ne tjeter an se tjetri tash doren ta mban si nuk e sheh qe me ate ti e lumtur nuk je ooooooooo heret e von do ta kuptosh se nuk te meriton ai qe tash tperqafonnnnnn.

ref.sod e njeqin vjet sdo te fla nese sme fjet o njemi her ty ta kam than vetes po ja hudh.

sod e njeqin vjet sdo te kthehem po sme thirre njemiher kum fol me ty se veten po e mbyttttttttt.

me nuk jemi si em par qe u ndam e ti ishe shkaktar pse sme thua sy me sy cila zemer me teper u thy si nuk e sheh qe me ate e lumtur nuk je ooooooo heret e a von don ta kuptosh se nuk te meriton ai qe tash te perqafonnnnnn

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019