Teksti Origjinal

Te rritur bashk ishim miq qe kur ishim femij
tash je me te dhe vrej qe ndjej aq shummmm xhelozi
aq shummmm xhelozi

sa pran te kisha e sa larg me jee
qe kurr sta thash e kurr ti sma the ooooo mos e mbaj sekret edhe pse eshte teper vonn te paskam dasht gjithmon

Me vjen shum rend si ne qaf te ma thejn nje gur afer ishe e ste putha kurr e sme puthe kurr

sa pran te kisha e sa larg me jee
qe kurr sta thash e kurr ti sma the ooooo mos e mbaj sekret edhe pse eshte teper vonn te paskam dasht gjithmon

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019