Teksti Origjinal

Sikur zeri kenges qe shkrihet magji ashtu dhe kjo zemer pret me dashuri dhe nga do qe shkoj jam sikur e humbur ne cdo vend po e shkruaj emrin tend te bukur.. e shkrujta ne rer ma mbuluan dallget e shkrujta ne shkemb por ai u shemb e shkrujta ne qiell e mbuluan ret kur e shkrujta n'zemer me mbeti per jet .

Kaluan shum vite syrin tend pa e pa, nga lotet qe m'rodhen syt e mi jan thar,kerkon faqja ime mbshtetje n'krahror sot pa ty kam mbetur mbretesh pa kuror, e shkrujta ne rer ma mbuluan dallget e shkrujta ne shkemb por ai u shemb e shkrujta ne qiell e mbuluan ret kur e shkrujta n'zemer me mbeti per jet .

E shkrujta ne rer ma mbuluan dallget e shkrujta ne shkemb por ai u shemb e shkrujta ne qiell e mbuluan ret kur e shkrujta n'zemer me mbeti per jet .

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020