Teksti Origjinal

Para her te sho
duhet jesh ajo, ajoo
ti je ajo.
Ani pse ste njoh
mund ta parasho ajo
ti je ajo...

Ajo je ajo e verej
je ajo e parandej ajo, ajo

Ajo je ajo e verej
je ajo magji e dije ajo, ajo

Menyra si me shikon,
e di qe me tregon ajo,
ti je ajo
Mos me keqkupto,
nese them ajo, ajo
ti je ajo.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019