Teksti Origjinal

flasin njerzit e po thon
i lumtur je ne dashuri
cdo fjal e tyre ne zemer shpon
sa shum te du ate se din

me siguri ty te thon per mu
se n'lumturi jam tu jetu
e une krejt i kisha dhane
o vec me kan cysh jemi kan

sa e pa lumtur jam pa ty
ti mund ta dish ket me se miri
po u shikuam sy me sy
syte jan dritarja shpirtit

sa e pa lumtur jam pa ty
ti mund ta dish ket me se miri
po u shikuam sy me sy
syte jan dritarja shpirtit

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021