Teksti Origjinal

SE Di PSE NUK U MUSHE MEND
SAHER TE THASH QE NUK ME PELQEN
SA HER TE THASH QE ZEMREN NUK TA FALii

SE Di PSE KUR NUK MORE VESH
AS MET MIR AS MET KEQ
QE PER MUA SDO TE JESH i PARi

SJAN PER MUA BUZET TUA
MA PELQEN MA TEPER
DiKUSH TJETER
NUK TE DUA TYY

SJAN PER MUA PUTHJET TUA
SE NE ZEMER TiME TJETER KUSH KA HYY

PSE VEQ MUA MU KE TEK
PSE NUK ME LEN ASPAK TE QET
Si HiJE E ZEZ ME PERZJEL
HAP PAS HAPi
PRAP TA THEM EDHE PRAP TA THEM QE NUK TE NDJEJ NE ZEMREN TEM
NESE VAZHDON KSHTU TA MAR iNATi

SJAN PER MUA BUZET TUA
MA PELQEN MA TEPER
DiKUSH TJETER
NUK TE DUA TYY

SJAN PER MUA PUTHJET TUA
SE NE ZEMER TiME TJETER KUSH KA HYY

SJAN PER MUA BUZET TUA
MA PELQEN MA TEPER
DiKUSH TJETER
NUK TE DUA TYY

SJAN PER MUA PUTHJET TUA
SE NE ZEMER TiME TJETER KUSH KA HYY

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020