Teksti Origjinal

RAP: part-1
Ye...
Krejt bounce with me yeyeyeyeyee
krejt bounce with me aaaaaaaaaayeyeyeyeyee
krejt bounce with me aaaaaaaaaayeyeyeyeyee.

jom rreperl jasht serie - boj rrep se mu m`ka hije,
jom i pari ajo dihet OTR tash krejt po nihet,
jom i pit jom bo tap kom nje femer si çokolat,
e kom 1 cdi t'parkume jasht vitit 2007

jom me shok ku do shkeli - s`mun em prek exheli,
kom 1 femer supermodel shqipe ça karin keni???
apo ti sun e bon si un - as ai sun e bon si un,
boll jeni ka mundoheni po si un? nuk ka shum

nuk ka kerkun - krejt kta um dun
pa mu nuk mund - pa mu ska gjum,
e vertetova dhe 1 her qe ju lo targat,
ju bojm krejt hallakat - un e boj veten bajat
po me ty ça k***n pat? me sa duket spaske fat,

me sa duket spaska sen - mesa duket ti nuk vlen
me sa duket kot sa lodhesh -se mue nuk um bje nermen
me kon vjen a me kon del sma nin se qka ki ne bel
e kom 1 mall kinez 32 i lshoj per 1 her
thoj nuk pranojna

REF
ej a keni a skeni??
normal qe skeni se
skeni qysh me pas s`e kupton ti??
jom pak me ndryshe se kta te tjeret,
pak ma ndryshe you know??
Shum Pak Ma Ndryshe

RAP: part -2
flet per mbas flete - laps permbas lapsi,
cdo sen si boj del Hit pak sa t'hasi,
prit pak ta zbrasi 16'cen e çastit,
jom jasht serie kta mus um kapin

memu humb bastin un ta thaj tasin,
kom gjin cdo kthesa per mu krejt vrasin,
kshuqe ki kujdes ku shkel kur flet per mu,
nuk jam vrases por nuk bon mem provoku,
ky jam une tye e di ather-ca kari ki ather pse po ngjon
kongen kur po thu qe un nuk di a po te shtin pak kureshtja mi msu njo 2 - 3 rreshta pe mson konget permensh si ne klas te 1
po mson vjerrsha (Unikatil-tba-dmc fuck you mother fucker)

Thuj Drejt Si Un Nuk Ka Sikur Te Hidhen Krejt Ne Hava Mos Mu Kon UN Rreperi i Shqipnis..Shqipnia Rreper Tjeter ska Skom Qa Me Bo Jom I Vetmi Me Kuror
Kom Muziken Smundje Ngjitse Tan Rinin Pllom Dores

E Kom Ni Mall Kinez 32 I Lshoj 1her.......2x

Ej....E Kom Ni Pytje Per Te Tan Per Kejt Qa Jan Ktu???
Kush po mKallzon...Kush po mKallzon Se Kush Eshte Me I Miri Ne Kete Loj ah ahh?
Na Jena Mbreter You Now.....O.T.R Number 1 forever

ky jam un dhe ti e din

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020