Teksti Origjinal

....................................................
A pe din se kon pe shan papak ooo
Kush ta regj beat-in hita bjen ooo
Ti je .... D.o.G kejt .....
Kush po vjen shuj se ky ta bon kejt hot

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020