Teksti Origjinal

Te kam dashtur dhe te dua
Une ty moj vetull holl

2x
Tash ti me je larguar
dhe me goj spo me fol

dhimte as pak nuk pate
gjynah o per trupin tim

asnihere sme kanqe
veq me mbushe hidherim

kane me te ra ndermend moj
fjalet qe mi ke ndru

e ne dhe kur te mlohet ti ke mem kujtu

2x
dhimte as pak nuk pate
gjynah o per trupin tim

asnihere sme kanqe
veq me mbushe hidherim

Kete e kom dergu une edhe tekstin edhe muziken pse sme keni qit emrin

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020