Teksti Origjinal

B52

pritova me shkru ...:D

Cyanide

4 veta ne kerr 4 kerre permbrapa
nuk e din kush o kush ftyren e mlojm me qorapa
kush po don mish lope per para let del
i kom 16 dosta me ka 16 ne bel
kush ta ndrron fjalen, fjalen ti preja
dashnija per hip hop si e danit te peja
plumi si te del prej grykes parkirohet te kreja
ti po knon si shkolla vjeter se nuk ki ideja treja
ti mundesh me than ha 1 pije me pi
tu kesh me dosta e tu ngre rabi
me naj pidh qe e dridh si ne n'arabi
po mu sum han kari se jena anarki
thirrem cyanide thirrem dr jet
thirrem shum te dobt thirrem shum te nxet
testom kur te qohet dost hiq mos ki dert
ta heki majen e trunit ta la kryt kabriolet

ref
Nese do me pru bire nese do me gjujt gjuj
nese don me mat talentin at'her ulu e shkruj
se pidhat dej dje kan perbi e tash gangsta jon ka pshtyn
shko kallxoju kejt haverav Alboholics kthyn

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019