Teksti Origjinal


un te dua ty te dua pse ti shkove me harrove Un te dua ty te dua pse ti shkove me harrove
Un te dua vuaj per ty un te lutem kthehu ti
i vetmuar vuaj per ty un te lutem kthehu ti
(english)!!!
un te dua ty te dua pse ti shkove me harrove un te dua ty te dua pse ti shkove me harrove un te dua vuaj per ty un te lutem kthehu ti i vetmuar vuaj per ty un te lutem kthehu ti
(Gjermonisht)!!!
un qdo nat mendoj per ty se ne e patem at dashuri
Tiiiiii!!!!

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019