Teksti Origjinal

ref:qysh na ko kan oj ann ky gurbet
teri hijet teri si shqrbet
kur po vjen o lumi tiken ne polero shkojn e kallin krejt

ref:pina viski o me koka kolla
po lujn valle o vashat belolla
mele viskli amoni dizella e ne polero krejt ja bo ullerka

ref:o ofof aman aman aman ofof e nese doni me vallzue e ne polero hajde flora eshte tyj knue

ref:pina viski o me koka kolla
po lujn valle o vashat belolla
mele viskli amoni dizella e ne polero krejt ja bo ullerka

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019