Teksti Origjinal

O kandil kandil garipii..qka ke ti qe spo ban driit x2
o shum sefan e do ta bajm na sonte..sa tna qel e lumja driit x2

o jorgan.jorgan i ngusht e..gjith vija vijaa x2
o qysh smi mlove lala sa ke nata shpattlat e mija x2

dashnin tande kurr se haroj..deri sa t jem gjall..x2
oo dhe ne vorr e un kur do te mloheem..
per ty do tme vjen mall x2

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020