Teksti Origjinal

QOHI DJEMA SHALONI ATIN
BESA ATIN E KAM SHALU
CILI DJALE O PO VJEN O ME MU
PO THOT MEMA PO VI UNE
JA PRET STAFA MA I PARE JAM UNE
TI BRE MSTAFO MSATFO DELIJA
SOT PO TNJIHET O BURRENIJA
ME QIT PUSHKE TE ZOTNIJA
ME PAS PAS O NJE DJALE OS I MEMA
ME I HY VEZIRIT MRENA
ME JA LAN O GJAKUN NE FENA

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020