Teksti Origjinal

ne syte e mija me ska ndriqoim
ti largohesh une po qaj
nje dashuri shuhet prane
une ty moj nuk ta fale

REF.
dy syte e lotuar jane
vetem lote per ty pikojne
sa her uen po t kerkoj
zemren ma plagon

me the mua se ste harroj
ti me lote ne sy
ne zemer do te kem cdo her
te paren dashuri

REF.
dy syte e lotuar jane
vetem lote per ty pikojne
sa her uen po t kerkoj
zemren ma plagon

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020