Teksti Origjinal

Refreni :
Une Jom Prishtinali Prishtinali
Une Jom Prishtinali Prishtinali
Prishtina City tkom n'zemer
Une jom Ferizajli Ferizajli
Une jom Ferizajli Ferizajli
Ferizaj City tkom n'zemer
Une Jom Prishtinali Prishtinali deri diten qe do vdes
Une Jom Prishtinali Prishtinali

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021