Teksti Origjinal

dote mar une ty ne shpi.
e di moj,
te tha lala te ri me ty edi moj 2 her
ti je gazi lumturis
ti je shpirti dashuris .
un paty moj sun po ri e di moj
do te mar un ty ne shpi edi mojjjjjjj
ti je gazi lumturis
ti je shpirti dashuris
un pa ty moj sun po ri edi mojjjjjjjjjj

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020