Teksti Origjinal

Yeah ladies and gentlemen Ãh jo kurgja nije senin seni senin Uhhhhh

Yeahhhh

Hapi syt qonu keit nkom se sa her qe po vi
un po bi hita tron e hajde dridhe
e luje pak ma mir se
kur tjom une prezent
kputen kta zingjir
se e boja perfekt
skem nevoj per lek
skom nevoj per spot
kur tum sheh vjet per vjet
Fama jeme ma shum se ti vlen
une qe 3 vjet e eti qe 10 vjet nsken
po apet mos ta nin o llokum
kur ti je me mu kallxo qka tvyn
ma shum nuk ma nin
nese mdon per interes
edhe nese tlo edi qe nzemer tmes
po ma fal e di qe nuk o gajle
mos meno qe kur tvi kerkoj falje
sje per mu ta kom thon kto gjdo her
sa dush tjesh e bukur kur nuk ki karakter jeeeehh

yehh

E sa perket menjes teme
"Thojn" jom menjemadh
"Thojn" ja maj vetes Bab�
e ja maj vetes Krral mu shty me mu fatkeqsisht ski takat
veq vet vi sundoj
skom nevoj per armat se
e bojna ma nxet qaty ku o ma leht
qatyh ku lun xhepi um shef qdo koncert
kongt e mia me kerkoN s�krahasohen
ata qe kan inati tekste tmia
vin bazohen po
apet ska per qa ta nin
kallxo ty ku pot dhem
kur ti je me Alba g
nuk ma nin nese nkerr po lakmon
sa dush tjesh pizhmon
por at�her osht teper von
po ma fal e di qe nuk o gajle
mos meno qe kur tvi kerkoj falje
sje per mu ta kom thon kto gjdo her
sa dush tjesh e bukur
kur nuk ki karakter jeeeehh

yehh alba - g edhe ni heeer mather fuck shit Bruksel 2009

yeahh

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020