Teksti Origjinal

Edhe qyqet kanë pushu
Sot m'kanë lanë mu me vajtu
Ndoshta kjo ësht` hera e mramë
Loti synin që ma lanë

Ku pik loti ka dashni
Sa t'kam dasht Ni Zot e Di
Oooo,
Sa t'kam dasht ni Zot e Di

Nëse Zoti e ka shkru
Veç në ëndërr me t'taku
Unë po vdes e ti jeto
Se isha n'ketë botë harro

Ku pik loti ka dashni
Sa t'kam dasht Ni Zot e Di
Oooo,
Sa t'kam dasht ni Zot e Di

Ku pik loti ka dashni
Sa tkam dasht ni zot...
oooo
Sa t'kam dasht ni Zot e di

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019