Teksti Origjinal

TanKilla // kur dalm une n´skem
kapi mikrofonin // e thej dhe kyt tem

pse e boj // un kyt rrep
si e mushi // kyt xhep ?

un e hapi dere // e boj atmosferen
ata qem nigjon // mu ma din vleren

knoj un per ju // poblik nermal
jam tip serjoz // nuk jam un banal

what what What ?? ça thu
une e kalli venin // sonte per ju

ky asht fillimi // sonte me ne
hajde shqiptare // venin me n´xe

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020