Teksti Origjinal

bukuri te shof me sy
se ne ty kam ra n´dashni
bukuri te shof me sy
se ne ty kam ra n´dashni

a e din kur me ke than
se nuk ves as babe as nane
a e din kur me ke than
se nuk ves as babe as nane

oj pranvere ce lulezon
ato dy zemra i bashkon
oj pranvere ce lulezon
ato dy zemra i bashkon

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020