Teksti Origjinal

M'Fal Zemer Qe Dikur T'Kom ShkaTrru FaLmi Gabimet Se Tash Jom Pendu m'Fal Per Qdo Gabim Tash Jom Tu Vrejt Peesim Qe Zotii Ma Pruni At Denim Qe Shum Keq Jom Tu u BerbaLlu m'Fal Se Per Ty Jom Tu Jetu Nese T'Munj Hala Haide Te Un Jom Ka Te Mir Pres Nese Je Hala Me Mue Per Ty Loqke Vdes Rrii i Vertet Per Ty e Zemren Gjithmon Ta Pres Falmi Gabimet e Me Denime Mos T'Dess Jom Keq Tu u Penduu Jom Keq Tu Jetuu Prej Kurit Jom Nda Preii Teje Keit Jeta Prap Um Ka Shku Ska Qmim Per Dashuri Ska NdaLim Per Zemren Qe Po e Don Ska KurGjo Qe Na NdaLon Veq Vdekja Kur T'Na Shkon Dije Qe PrinCii Gjithmon Te Don N'Andrra T'Gjumsis Gjithmon T'Kujton Jon Fjal Ralitet Ndesh Zine Per t'madhe Ndesh mos e hap at flet se t'kom bo per me dek se per mu shum ke hek

Refren
Falmei tii gabimett se n'jett keq jom Penduu Falma Att Gabim Qyy Ty Ta Kom Pruu Falmii Ti Se Zotii Ska me ma faL Te Due Loqka Jemm Per Ty n'Ket Bot Jom gjall

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020