Teksti Origjinal

moj syzezo qe pom rrin o ne at peme
hajde rrim o nbaqe teme nbaqe teme
hajde rrim o nbaqe te je me

vjen sy zeza kadal dale kadal dale
qaj arshikun ka ra nhalle ka ra nhalle
zemra e tij o digjet flake

zerma e tij o digjet flak digjet flak
un oj shkreti qka mej thone qka mej thone
hajde lule nbaqe tojone

hajde lule nbaqe tone nbaqe tone
na ta lidhim jeten tone jeten tone
dot baj nuse me kurore

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021