Teksti Origjinal

I'm not a puppet boy
You've got to stop it
Une e di se ç'te mungon
You miss the heart beat

Hey boy hey boy
Majtas djathtas nuk shikoj
Hey boy me degjo
Nuk jam kukull no no no

Hey boy hey boy
Nuk ka shance qe te gaboj
Hey boy little boy hey boy
I'm not a puppet
Besoj...

ref 2x
I'm not a puppet
You've got to stop it
Une e di se cfar kerkon
You miss the heart beat

I'm not a puppet
You've got to stop it
Une e di se ç'te mungon
You miss the heart beat

Hey boy hey boy
Nuk ka shance qe te gaboj
Hey boy little boy hey boy
I'm not a puppet

ref 4x
I'm not a puppet
You've got to stop it
Une e di se çfar kerkon
You miss the heart beat

I'm not a puppet
You've got to stop it
Une e di se ç'te mungon
You miss the heart beat

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020