Teksti Origjinal

shkojshin e thojshin lulija nuk bon prej se erdh te na qeli jargovan
jargovan po qelet po qelet oo goja e dushmanve po qelet oo

shkojshin e thojshin lulija nuk
vien prej se erdh te na qeli trandofill
trandofill po qelet po qelet oo goja e dushmanve nuk mshelet o

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020