Teksti Origjinal

Pristine:
Sytë e tu si një natë pa han e yje
unë të ngrehi e ti vetëm ashtu je
si një uk jo kurr i ngit me buk
egërsir flokët më bën ti nuk
më përcjell për qdo natë hapa më larg
unë e di se je ti ngadalsohem pak
a më don veq një pik e kjo të jetë frik
nuk më le as të prek si të jem një shtrig .
Haaaaa...Haaaaa...hOuuuuu...

Reff: 2x
Eja,eja afrohu ngat meje
këto buzë merri e ke lejen
eja,eja te unë veten gjeje
jam e jotja përgjithmon pranë teje .

UnikkatiL :
Sa e sa njeri tash po dojn me na prish
me kon me Katilin thu si helmin kur ta pish
ti thu qe unë jom njo, po edhe ti je njo
shoh shum sene po si ti spo shoh
sdi qa po menon, qa ke ni për mu
veq plot inatgji kan zili për mu
kshtu që ruju qa po mson e kon pe ngon
kur t`fol dikush keq rrot somes e qon
se unë jam qaj qe ta lkundi botën
tkom sikur Alkoholiqari gotën
si me kon qeni un ti me kon maca
du me t`myt ti don mi t'çky syt
ku je llokum koke UnikK sikur un
n onderr shihet ky sen edhe ma shum
thojn qa po thojn e bojn qa po bojn
ni senn spe kuptojn qe kurr sun na rrxojn .

Reff:( Pristine )2x
Eja,eja afrohu ngat meje
keto buzt merri e ke lejen
eja eja te un vehten gjeje
jam e jotja pergjithmon pranë teje .

Pristine:
Sytë e tu si një natë pa han e yje
unë të ngrehi e ti vetëm ashtu je
si një uk jo kurr i ngit me buk
egërsir flokët ma bën ti nuk
më përcjell për qdo natë hapa më larg
unë e di se je ti ngadalsohem pak
a më don veq një pik e kjo të jetë frik
nuk më le as të prek si të jem një shtrig .
Haaaaa...Haaaaa...hOuuuuu...

Reff: 2x
Eja,eja afrohu ngat meje
keto buzt merri e ke lejen
eja eja te un vehten gjeje
jam e jotja pergjithmon pranë teje .

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020