Teksti Origjinal

seq na ka lulija syt e zi e
per kunat o kuj si marr lakmi e

seq na ka lulija syt e zi e
per kunat o kuj si marr lakmi e

II
seq na ka lulija syt me lara
ne mushtisht o nuse ma e para

seq na ka lulija syt me lara
ne mushtisht o nuse ma e para

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020