Teksti Origjinal

larg trollit tim
me nje vend te huj
puna ime krahu
fshis e gjithkujt

q`jam un oj gjori
q`jam ne ket bot
aa a ka kush t`ma thot-2x

trupin e dermuar
shpirtin me vaj plot
ne mengjes e mbremje
pa pushuar dot

q`jam un oj gjori
q`jam ne ket bot
aa a ka kush tma thot -2x

shoqja ime nmallengjim
pa ja ditur hallin kush
ne meshiren e stuhis
mallin per fmit prush

q`jemi ne o burra
q`jemi ne ket bot
aa a ka kush tma thot -2x

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020