Teksti Origjinal

tash sa koh dalim bashk asnjeher sje vet sa veshtir gjithmon na vije pas ai person i tret shoqja jote e mir ani kur ma vesh at fustan te shkurt,me provokon e ëmbël më buzqesh kishe un e urt nerva pom shkoonn!

Ref*2:
Largoje shoqen se plasa
merr masa largoje e thuaji bye
hajde qitja ni pije dhe bonja me dije
je i imi e jo i asaj.

tash sa koh dalim bashk asnjeher sje vet sa veshtir gjithmon na vije pas ai person i tret shoqja jote e mir ani kur ma vesh at fustan te shkurt,me provokon e ëmbël më buzqesh kishe un e urt nerva pom shkon!

Ref*3
Largoje shoqen se plasa
merr masa largoje e thuaji bye
hajde qitja ni pije dhe bonja me dije
je i imi e jo i asaj.

Ref*1
Largoje shoqen se plasa
merr masa largoje thuaji bye
hajde qitja ni pije let shkon prej shpije
je i imi e jo i asaj!!!

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019