Teksti Origjinal

2X
Eci rrugve dhe po mendoj
shpirtin tim ta qetsoj
ke hy thell ne shpirtin tim
pa ty jeta s´ka kuptim

2X
Unë jam i ri të dashuroj
me asnjë s´të krahasoj
nga zemra rrjedhin këeto fjalë
për mu femer tjetër s´ka

2X
A mendon se sa të du
veq për ty unë po mendoj
po ty dielli spo më ngroh
pa ty hana spo ndriqon

2X
Unë jam i ri të dashuroj
me asnjë s´të krahasoj
nga zemra rrjedhin këeto fjalë
për mu femer tjetër s´ka

2X
Unë jam i ri të dashuroj
me asnjë s´të krahasoj
nga zemra rrjedhin këeto fjalë
për mu femer tjetër s´ka

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020