Teksti Origjinal

oh e dashur perendi
ma jep edhe nje mundsi
qe ta hek o nje merzi
tluaj nje valleeeee nliri 2x

oooooh jam nje djal kosovar
qe luftoj hiq pa arm
per te dashuren liri
ja dhuroj oh ket rini 2x

dil oj nan mos qaj per mu
veq lirin thuj e du
nje deshir me ma plotsu
me flamur oh mem vorru 2x

oooohh dil oj nan kendo kangen
e te rit e lozin vallen
dil oj nan mos qaj per mu
veq lirin thuj e du 2x

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020