Teksti Origjinal

Me zu nje mall dhe sot
e nuk mund ta shuaj
po rri vasha larg o zot 2x
e un vet po vuaj 2x

oh moj lulja manushaqe
degjo dashurin q`thot
eja tlozim faq per faqe
tna perzihen lot

n`vendin tim o zot
jam mbet si i huaj
ma sill vashen tlutem zot 2x
mos me le te vuaj 2x

oj moj lulja manushaqe
degjo dashurin q`thot
eja tlozim faq per faqe
tna perzihen lot

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020