Teksti Origjinal

BAU BAU VETEM DEGJO PAK ULU NE GJUNJ DHE MERRI 7 RRIMA YOU KNOW THIS LIVE THIS MUTHER FUCKER ER BITCH YOU NOW TE GJITH BEJNE PYETJE PER BOTEN E NDERGROUND A E DI NJERI KJO ESHTE PERGJIGJA SCARFACE NUK E DIJE ASNJI SE DINTE PER SCARFACE NUK KENI QENE KETU NUK KENI QENE KETU SE PO TE ISHIT KETU DO E KUPTONIT KUSH ESHTE SCARFACE SCARFACE DERI NE VDEKJE JU ME NIFNI TE GJITH ME NJOHIN ON THE RUN KILLER PO FLET RRUGA MOR SHKERDHATA NUK KA TJETER SI UNE TI E DI KETE TE PAKTEN DUHET TA DISH KURVA JU URRENI ZERIN ZERIN TIM RRIMAT E MIJA ME URRENI MUA JU URRENI JU URRENI CDO GJE QE UNE KAM BYTHQIRA TE VEGJEL TANI NUK ME URRENI AAA A E DINI KU PO RREGJISTROJ KETE KENGA ESHTE E SCARFACE GJEJA IME ME E MIRE NE KETE BOTE SHKERDHAT ON THE RUN ON THE RUN KILLER READY TO GOW ON THE RUN ON THE RUN KILLER READY TO GOW FOR SHOW ON THE RUN ON THE RUN KILLER
ON THE RUN ON THE RUN ON THE RUN ON THE RUN KILLER READY TO GOW TO GOW ON ON THE RUN ON THE RUN KILLER READY TO GOW FOR SHOW ON THE RUN ON THE RUN KILLER NEVER DIE NUK VDES KURR

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020