Teksti Origjinal

nje her me shikoj at dit kur me takoj un me se miri kesh ujdis , e pyta shoqen time rri rahat moj motra ime se aj djal m'ka begenis 2
\

ref2: djal sheferli paska ra n'dashni nuk e di a me ja nis aj m'ka begenis
djal sheherli i embel rrush i zi eja zemer ty s'te thot aj me dashuroN

Ishte dit pazari kur me pa aj djali une nga katuni per her t'par asgje n'pazar nuk bleva u shashtrisa e zeza kur mu afru e tha dy fjal 2

ref: djal sheherli paska ra n'dashni nuk e di a me ja nis aj m'ka begenis
djal sheherli i embel rrush i zi ej zemer ty s;te thot aj me dashuron 4

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020