Teksti Origjinal

Pa ty une i vetmum jam ne jete
pa ty shtepija asht e shkrete
pos teje askuj nuk mund ti shfaqi
as gezimin as brengen e shpirtit tim

dhe une tash ty dot kushtoj kangen
se dielli ne qiell kot shkkelqen
per mue o zemra asht pa drite
pa ty nuk mund te jetoj ma

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020