Teksti Origjinal

FJALA E FUNDIT
Bruno:
Nese duhet vetem nje fjale te te them te dua ty nese duhet vetem pak te te prek ne gjoksin tend si reh ajo si re ajo nuk e di per mua per mua jo se di . Pritem edhe pak te te them dicka te te puth me mall pse ike pse zhdukesh pa me thene asnje fjal ,dhe nese pas do kthehesh do shohesh vetem hije sdo jem aty do jem diku larg duke pritur per nje fjale.

REF.
Friksuar nga ty une jam i humbur ne boten tende i lene pas pa te fundit fjale pa te fundit puthje.(x2)

Pritem edhe pak te te them dicka te te puth me mall ,pse ike pse zhdukesh pa me thene asnje fjale dhe nese pas do kthehesh do shohesh vetem hije sdo jem aty do jem diku larg duke pritur per nje fjale.

Febi:
Ishe engjelli im ishe gjith jeta ime e tash je nje hije qe jeton vec ne kujtime.,e shume momente kthehen vec si vegime caste te bukura qe krijojn shume medikime mos me thuaj te dua se me nuk te besoj ishe ti gjithcka per mua por me duhet te harroj jetoj ne kujtime dhe kete se mohoj like an angel in the dark si nje film qe perjetoj.

REF.
Friksuar nga ty une jam i humbur ne boten tende i lene pas pa te fundit fjale pa te fundit puthje.(x2)

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020